Chatsayfalari.NET Hakkımızda Genel Bilgi

HAKKIMIZDA

2010 Yılında yayına başlamış olan chatsayfalari.net sitemiz, ücret ve üyelik istemeden tamamen bedava sohbet sitesidir. Sitemiz şahsi bir site olup, kar amacı gütmeden herkesin eşit şartlarda fayda sağlaması için hizmet vermektedir.

Uzun yıllar internette var olan sohbet sitemize katılım her geçen gün artmaktadır. Bu yükselme devamlı büyümeyi sağladığı için daha seviyeli ve kaliteli chat ortamlarını sağlamaktadır. İnternet ortamında sizde keyifli vakit geçirmenin en ücretsiz halini yaşayacaksınız. Giriş yaptığınız an itibari ile yeni arkadaşlıklar kazanabilmenin yanı sıra boş vakitlerinizi kaliteli bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Sohbet ederken canlı radyo desteği ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Türkiyenin en eski IRC mekanı olarak göze çarpan chatsayfalari.net ile 2019 yılında birleşerek Irc Piyasasına giriş yaptık.


Amacımız Türkiye'nin Irc alanında en iyi hizmeti ve insanların zevkle ugrayabilecegi bir mekan haline gelebilmek. Ve Aynı zamanda Türkiye Irc üzerindeki ölü toprağını atabilmek Her yaştan insanlara Irc'i sevdirebilmektir.

Muhabbet

Türkiye'nin en iyi ve güzel arkadaşlık sitesi.

İletişim

Bilgi ve istek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbet

En geveze sohbetçilerin arasında şimdi yerinizi alın.